BETONERME HAVUZLAR

Betonarme havuzlar çevresi beton tuğla ile kaplaması liner kaplaması yapılan uygun fiyatlı havuz sistemleridir.

BETONARME HAVUZLARIN ORTAK SİSTEMLERİ

  • Tüm modellerde yenilenen askı profili, liner değişimi, sonradan jet stream uygulaması gibi durumlarda kenar taşlarının zarar görmesini önler.
  • Tüm modellerde yenilenen askı profili, liner değişimi, sonradan jet stream uygulaması gibi durumlarda kenar taşlarının zarar görmesini önler.
  • 60-75-80-100-120-150/100 mm kalınlığındaki PVC linerler standart mavi rengin yanı sıra bol renk ve dekorlarıyla da havuz keyfinize renk katar.
  • Linerli havuzlar için özel olarak geliştirilen projektörler, gündüz olduğu gibi gece kullanımını sağlar ve bahçe aydınlatmanızı bütünleştirir.- Portatif ve prefabrik olduğu için inşaat ruhsatı gerektirmez.
  • Terazinin sağlandığı her zemine montajı mümkündür.

Betonarme Havuz Yapımı

Betonarme Havuz Yapımı

Betonarme havuz yapımı aşamaları havuzu yapılacak olan alanın kazılması ve bölgede oluşacak hafriyatın tahliyesi ile başlamaktadır, bu işleme bitirildikten sonra olası bir toprak kaymasının önüne geçebilmek adına mutlaka blokaj sistemi ve gerekli drenaj uygulamaları yapılarak kazı yapılan alanda olası bir su birikintisinin önüne geçilmelidir.

Poolland Betonarme Havuz sistemleri sizler için oluşturduğu projeye bağlı kalarak istenilen havuz standartlarınız için profesyonellik dahilinde çalışmaktadır.

Beton dökümüne başlanılmadan önce gerekli kalıp takviye sistemi uygun standartlarda oluşturularak havuzun tabanında makine dairesi ve denge deposunda kalıp sistemleri oluşturulur.

Gerekli kalıp takviye standartları oluşturulduktan sonra beton döküm işlemine geçilmektedir.

Profesyonel havuz sistemlerinde aradığınız kalite ve satış sonrası destek Poolland Havuz Sistemleri’nde!

referanslarımızdan

Havuz sistemleri ve teknik ekipmanlarında alanında uzman firma