HAVUZ TEMİZLİK ROBOTLARI

HAVUZ TEMİZLİK ROBOTLARI

VOTEX TEMİZLEME ROBOT ÖZELLİKLERİ

Tüm havuz şekilleri ve tüm yüzeyler için kullanıma uygundur. Susuz ortamda otomatik motor koruma fonksiyonu vardır. Vortex etkisi filtre içinde son derece güçlü bir girdap yaratır. Tortular süspansiyon içinde kalır ve böylece filtrenin tıkanması engellenir.

Sonuç olarak tüm temizlik işlemi süresince sabit güç ve emiş sağlar. Ayrıca, bu benzersiz motor konumu, kullanımı kolay filtre odacığına sahip ilk havuz temizleyicisini geliştirmiştir. Tortular cihazın üst tarafında bulunan ayrı bir odacığa toplanır. Sadece tek bir düğmeye basarak boşaltabilirsiniz. Bu sayede filtre hızlı ve hijyenik olarak temizlenir. Garanti süresi 2 yıldır.

Vortex RV5400 Robot Süpürge

12×6 mt ye kadar havuzları temizler. Uzaktan kumandası yoktur.

İKİ TEMİZLİK PROGRAMI
Zemini 1,5 saatte, zemini ile yan duvarları 2,5 saatte temizler. 4×4 çeker tekerler ile daha güçlü hareket eder. Susuz ortamda otomatik motor koruma fonksiyonu vardır. Taşıma arabası, kontrol ünitesi, filtre ve mini fırçasıyla verilir.

Garanti süresi 3 yıldır.

Tüm havuz şekilleri ve tüm yüzeylerden kullanılabilen, son derece güçlü ve kullanımı kolay havuz temizleyicileri için Poolland havuz sistemleri ile iletişim kurunuz.

Profesyonel havuz sistemlerinde aradığınız kalite ve satış sonrası destek Poolland Havuz Sistemleri’nde!

referanslarımızdan

Havuz sistemleri ve teknik ekipmanlarında alanında uzman firma