PREFABRİK HAVUZLAR

Prefabrik havuzlar 5 günde kurulumu yapılabilen havuz sistemleri modellerimizdir. Prefabrik havuz fiyatlarımız ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçiniz.

HAVUZLARIN ORTAK SİSTEMLERİ

 • Tüm modellerde yenilenen askı profili, liner değişimi, sonradan jet stream uygulaması gibi durumlarda kenar taşlarının zarar görmesini önler.
 • 60-75-80-100-120-150/100 mm kalınlığındaki PVC linerler standart mavi rengin yanı sıra bol renk ve dekorlarıyla da havuz keyfinize renk katar.
 • Portatif ve prefabrike olduğu için inşaat ruhsatı gerektirmez.
 • Terazinin sağlandığı her zemine montajı mümkündür.
 • Linerli havuzlar için özel olarak geliştirilen projektörler, gündüz olduğu gibi gece kullanımını sağlar ve bahçe aydınlatmanızı bütünleştirir.
 • Liner alt zemini için 500 gr Geotex zemin kaplaması ile maksimum izolasyon sağlar.
 • Zodiac teknolojisi kullanılan köşe kırıcı profiller 90 derece taban köşelerini 45 dereceye çevirmektedir. Bu da liner köşe bölgelerinde olabilen deformasyonu engellemektedir.
 • Zodiac teknolojisi ile liner askı profili sayesinde liner iç cidar eşit basınç mukavemeti sağlar.

Demonte olup başka bir yere taşınabilen havuz sistemleridir.

HAVUZLARIN ORTAK SİSTEMLERİ

 • Terazinin sağlandığı her zemine montajı mümkündür.
 • Demonte olduğundan nakil problemi olmamaktadır.
 • Kullanılan havuz filtrasyon ve ekipmanları TSE 1899 ve UHE (Ulusal Havuz Enstitüsü) standartlarında hijyen sunmaktadır.

Prefabrik havuz sistemlerinde kalite oranı en yüksek havuz çeşididir.

HAVUZLARIN ORTAK SİSTEMLERİ

 • Zodiac Havuz Sistemleri 3 farklı model ve sınırsız ebattaki gömme havuzları ile prefabrik havuzların fiyat/kalite oranı en yüksek ürün çeşidini oluşturur.
 • Zodiac Havuz Sistemleri 3 farklı model ve sınırsız ebattaki gömme havuzları ile prefabrik havuzların fiyat/kalite oranı en yüksek ürün çeşidini oluşturur.-
 • 0,60/1,20/1,50 m standart derinlikleri ile hem yüzmeye hemde tüm aile fertlerinin havuz keyfini yaşaması için en uygun havuzlardır.
 • İskelet yapıyı oluşturan çelik paneller, özel H profili sayesinde somun cıvata gerektirmeksizin montaj kolaylığı.

Liner Havuz Kaplama

Liner Havuz Kaplama

Polimer esaslı bir malzeme olan liner havuz sistemlerinde ki en büyük kullanım amacı sızdırmazlık olduğu gibi havuz yapımı uygulamalarında elastik yapısı sayesinde köşe detaylarında ve düz olmayan alanlarda kullanımı son derece basittir.

Profesyonel yapısı sayesinde Poolland Havuz liner kaplama işlerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Liner kaplama havuz sistemleri ile hayallerinizdeki havuzlara ulaşabilirsiniz, sizde bu konforu yaşamak ve yaşatmak istiyorsunuz Poolland Havuz Sistemlerine ulaşarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Pooland havuz, sizlere havuz bakım, tamir ve kurulum alanlarında deneyimli ve güvenilir ekibi ile uzun yıllar boyunca hizmet vermektedir müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ve servis anlayışı siz değerli müşterilerimizin tüm havuz hizmet ihtiyaçlarını profesyonel sonuçlar ile karşılamaktadır. Her tür havuz teknik servis ihtiyaçlarınızı profesyonel personeli ile havuz dizayn, mühendislik, imalat satış , servis ve yedek parça konularında hizmetinizdedir.

Poolland havuz sizlerin güvenini kazanmak için hizmet kalitesini her zaman en üst düzeyde tutmaktadır, bizler için güven duygusu ve kaliteli hizmet anlayışı her zaman şirket politikamız olacaktır. Havuz bakım, montaj, tamir filtre temizleme gibi havuz ihtiyaçlarınızı son teknoloji ekipmanlarımız tarafınca gerçekleştirilmektedir.

Üst düzey havuz hizmet anlayışı sayesinde müşterilerini vermiş olduğu hizmetlerde son derece memnun bir şekilde sonuçlandıran Poolland Havuz sizlere temiz ve bakımlı bir havuz deneyimi yaşamak amacındadır.

Profesyonel havuz sistemlerinde aradığınız kalite ve satış sonrası destek Poolland Havuz Sistemleri’nde!

referanslarımızdan

Havuz sistemleri ve teknik ekipmanlarında alanında uzman firma